ФФУ визнала помилки суддів у матчах донецького "Металурга" з "Дніпром" та "Металістом"

04.11.2009 11:03 277 0

Експертна комісія Федерації футболу знайшла помилики у роботі суддів Сергія Лисенчука у грі "Дніпро" - "Металург" (1:2) у чвертьфіналі Кубка України та Євгенія Венгера у поєдинку 12 туру "Металург" (Донецьк) - "Металіст" (0:1).

Про це повідомляє офіційний сайт "Металурга".

За підсумками засідання члени Експертної комісії вирішили:

1. Матч 1/4 фіналу Кубка України "Дніпро" - "Металург" (Донецьк)

На 82- й хвилині матчу арбітр Сергій Лисенчук помилився, не призначивши одинадцятиметровий удар у ворота команди "Дніпро".

2. Матч 12- го тура чемпіонату України "Металург" (Донецьк) - "Металіст" (Харків).

На 9- й хвилині матчу асистент арбітра Боклажко (Київ) помилився, зафіксувавши положення "поза грою" у футболіста команди "Металург" Сергія Даниловського й арбітр Венгер, що матч зупинив.

На 75- й хвилині матчу арбітр Венгер помилився, не призначивши одинадцятиметровий удар у ворота команди "Металіст" і не виніс попередження футболісту команди "Металіст" Майдані.