Євро-2011. U21. Хлопці Яковенка не змогли дотиснути Бельгію

09.10.2009 22:02 645 0

Молодіжна збірна України (U-21) не змогла перемогти однолітків з Бельгії у домашньому матчі третього туру кваліфікації до чемпіонату Європи 2011 року.

Перший тайм підопічні Павла Яковенка провели відверто слабкіше за суперників, які мали кілька нагод, щоб вийти вперед. Але після початку другої половини гри картина на полі суттєво змінилася, і більше захищатися довелося гостям. Однак, це не завадило їм відкрити рахунок.

Перший гол забив натуралізований тоголезець Муянгі своїм першим дотиком до м'яча на полі після заміни на 66 хвилині. Пропущений м'яч тільки завів наших злопців, які значно додали у швидкості та одразу відігралися. Чудовий прохід Пашаєва крізь усю бровку влучним ударом головою у падінні завершив Роман Зозуля - 1:1.

До кінця гри українці мали ще не одну нагоду для того, щоб стати лідерами групи, але більше не змогли реалізувати свої можливості. Останні хвилини матчу підопічні Яковенка провели у захисті.

Двома годинами пізніше Франція переграла в гостях Мальту і вийшла на перше місце в групі.