Головне

Костов: Шевченко забив свій гол, і я поздоровляю його з цим

31.08.2009 23:17 555 0
Головний тренер донецького "Металурга" Ніколай Костов прокоментував результат матч 6 туру Прем`єр-Ліги з київським "Динамо".

"Насамперед хочу поздоровити "Динамо" із сьогоднішньою перемогою. Вони її цілком заслужили, оскільки зіграли краще нас. У наше виправдання, насамперед перед собою, необхідно сказати, що наші гравці цілком не відновилися після матчу з "Аустрією", що позначилося на нашій фізичній формі.

Звітний матч показав, що в нас є слабкості, над якими необхідно працювати. Ще раз поздоровляю "Динамо" і бажаю подальших успіхів", - розповів Костов на післяматчевій прес-конференції.

Також тренер "металургів" розповів, що вони не готувалися в цій грі до появи на полі Андрія Шевченка, що знову повернувся у столичний клуб.

"Шевченко - дуже сильний футболіст, і ми сподівалися, що він все-таки не буде грати сьогодні. Але так вийшло, що він вийшов на заміну і створив досить багато неприємностей для наших захисників. Тактично ми нічого попередньо не відпрацьовували. Він забив свій гол, і я поздоровляю його з цим".

Коментарі ()