Збірна України (U-18) здобула другу перемогу на турнірі у Чехії

27.08.2009 10:34 278 0
Юнацька збірна України, складена з гравців 1992 року народження, здобула другу перемогу на міжнародному турнірі в чеському місті Німбурк.

Підопічні Олександра Головка розгромили команду Румунії - 3:0. Героєм зустрічі став 16-річний захисник київського "Динамо" Артем Сухоцький на рахунку якого всі три м'ячі. У середині першого тайму Артем протягом десяти хвилин оформив "дубль", а за 15 хвилин до завершення поєдинку поставив крапку.

У п'ятницю, 28 серпня, "жовто-сині" зіграють останній матч групового етапу зі збірною Словаччини. Для виходу у фінал підпоічним Олександра Головка буде достатньо зіграти у цьому матчі в нічию.

Турнірне положення: 1. Україна - 6, 2. Румунія - 3, 3. Словаччина - 3, 4. Угорщина - 0