Хавбек "Металурга" відзначився за збірну Вірменії

13.08.2009 14:20 170 0
Національна збірна Вірменії на своєму полі в Єревані сенсаційно програла збірної Молдови. Причому господарі не змогли реалізувати два одинадцятиметровий удари. У складі збірної Вірменії увесь матч відіграв форвард донецького "Металурга" Генріх Мхітарян, а ще один гравець команди Ніколая Костова Арарат Аракелян провів на полі 89 хвилин.

Саме точний удар центрального півзахисника донеччан на 75-й хвилині зустрічі дозволив збірній Вірменії по ходу матчу скоротити рахунок до 1:2.

Збірна Кіпру проводила гостьовий матч проти команди Албанії. У Тирані місцева збірна розгромила кіпріотів з рахунком 6:1. Хавбек гостей Константінос Макрідіс не брав участь у цій зустрічі, повідомляє прес-служба донецького "Металурга".