Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

8 Грудня 2021

"Арсенал" на телетрансляціях вже отримав понад 500 тисяч гривень - Єфремов

10.08.2009 20:48 535 0

Генеральний директор Прем`єр-ліги Олександр Єфремов в коментарі "Чемпіон" розповів запит київського "Арсеналу" щодо перерахуванням їм грошей за передачу медіаправ в минулому сезоні.

"Прем'єр-ліга своєчасно відповіла на лист "Арсеналу". У клубі не хочуть визнавати очевидного. Ми передали у клуб повну роздруківку документів, згідно з якими "Арсенал" отримав понад півмільйона гривень. Так це - невеликі гроші, але щоб заробляти більше треба працювати разом, а не розхитувати човен, у якому пливеш.

Але "опозиціонери" тільки те й роблять, що  зневажають Лігу. По кожній дії - позов, нищівна критика, а самі роблять дії абсолютно несумісні з поняттям не тільки корпоративної етики, але й звичайної. На стадіонах, де проходять змагання, не вивішується прапор Прем'єр-ліги, на формі гравців відсутній логотип чемпіонату, немає логотипу і серед рекламних щитів. Це навіть не зневага, це паплюження змагань, в яких береш участь.

Також Єфремов розповів чи відреагують на рішення останнього засідання Дисциплінарного комітету Прем'єр-ліги "Арсенал", "Динамо", "Дніпро", "Кривбас" та "Металіст", що на матчах не вивісили прапор Прем`єр-ліги, не застосовують офіційну символіку та не поставили рекламні щити.

"Ви вважаєте це правильно брати участь у змаганнях і не вивішувати офіційний прапор? Це питання не до мене, а до Дисциплінарного комітету, який складається з представників всіх шістнадцяти клубів. Саме цей орган футбольного правосуддя виніс таке рішення й має слідкувати за його виконанням.

Від себе хочу сказати лише, що правила однакові для всіх. Інакше порядку та процвітання ніколи не буде. Зараз же ми спостерігаємо потоки інформації, загалом провокаційної та неправдивої, що захлиснули сторінки Інтернету та друкованих видань.

Це робиться з простою метою - дискредитувати Прем'єр-лігу та її діяльність. При цьому використовуються абсолютно неприпустимі для об'єктивної журналістики прийоми: підміна та перекручування фактів. Тобто "біле" називають "чорним". Якщо факту немає, він вигадується. Дійшло до того, що колишнього гендиректора Прем'єр-ліги Максима Бондарева назвали горілчаним магнатом, навіть не замислившись: а навіщо магнату займатись щоденною рутинною справою, коли горілка, а разом з нею і гроші, й так капають щодня", - розповів Єфремов.

10  серпня сплив термін, який Прем'єр-лізі надала ФФУ, щоб внести зміни до Статуту, а віце-президент ФФУ Сергій Стороженко пригрозив ПЛ ліквідацією. Єфремов же вважає, що ліквідувати Прем`єр-лігу ФФУ не вдасться.

"Сергій Михайлович має знати, що в нього не вийде ліквідувати Прем'єр-лігу. У Статуті сказано, що Прем'єр-ліга може бути ліквідована рішенням Учасників, а Стороженко не є Учасником ПЛ. Або в інших випадках, передбачених законодавством - тобто за рішенням суду, якого не має.

Нам говорять нібито не добропорядна преса хибно інтерпретує заяви пана Стороженка. Але... інтерпретує постійно, а жодного спростування від нього не надійшло. Значить комусь так вигідно.

Крім того, цей же Статут, погоджений, до речі, ФФУ, говорить про те, що Прем'єр-ліга та федерація футболу визнають статус одна одної і будують свої взаємовідносини на принципах взаємоповаги та взаємодовіри. Про це йдеться також у Договорі між ФФУ та ПЛ про організацію та проведення змагань. Підтримавши позов ФК "Дніпро", федерація футболу знехтувала цими нормами. Адже позов фактично був не проти державного реєстратора, а проти існування Прем'єр-ліги як такої."

Коментарі ()