"Динамо" познущалося над "Таврією"

25.07.2009 20:37 824 0
Валерій Газзаєв разом з київським "Динамо" продовжує штампувати перемоги з розгромними рахунками. Після "Чорноморця" черговою жертвою киян стала сімферопольська "Таврія". Кримській команді біло-сині відгрузили 6 "сухих" м`ячів.

Інтриги в цій грі не було вже з перших хвилин. На 10 хвилині Гусєв вибіг сам на сам з воротарем і пробив під поперечку - 1:0. Надалі два флангові проходи Каддурі і Ярмоленка і ще два голи від Мілевського та того ж Гусєва, який, схоже, повертає свою колишню форму.

Гості в першому, як в цілому і всій грі, були лише статистами. За перші 45 хвилин жодного удару в площинку воріт Шовковського. Не змінив ситуацію і другий тайм. Підопічні Газзаєва забили ще тричі.

Вже на початку другого тайму простріл у штрафну і Корреа замикає його, зробивши рахунок 4:0.

15 хвилин зуміла "Таврія" зберігати своїми ворота "сухими". Мілевський нафінтив половину команди гостей у купі зі Старцевим і виклав м`яч під удар Ярмоленку і  той з кількох метрів не схибив - 5:0.

Наступного голу у ворота "Таврії" довелося чекати рекордний час - 27 хвилин. У цей відрізок гри сімферопольці двічі мали забивати, але і Ковпак, і Ідахор забарилися із завершальними ударами.

Заміна ж Газзаєва спрацювала на останній хвилині основного часу. Гільєрме кинули в прорив і він легко прибрав захисника і поцілив у кут воріт Старцева, зробивши рахунок і зовсім непристойним - 6:0.

Для двох стартових матчів "Динамо" стартувало з різницею забитих та попущених матчів 11:0 і наступні суперники киян в українській Прем`єр-лізі вже готується до відгрузки пари-трійки у свої ворота, хоча "Чорноморець" і "Таврія", далеко не ті суперники, по яких можна судити про силу команди Газзаєва.

"Динамо" - "Таврія" - 6:0 (3:0)

Голи 1:0 - Гусев (10), 2:0 - Мілевський (17), 3:0 - Гусєв (33), 4:0 - Корреа (48), 5:0 - Ярмоленко (62), 6:0 - Гільєрме (90).

Динамо: 1.Шовковський, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 7.Корреа (77.Гільєрме, 72), 10.Мілевський,11. Єрьоменко, 20.Гусєв (4.Гіоане, 63), 30.Ель Каддурі (26.Несмачний, 44), 34.Хачеріді, 36.Нінкович, 70.Ярмоленко.

Таврія: 1.Старцев, 4.Свидерський (6.Джурічіч, 66), 5.Маркович, 8.Корнєв, 9.Ковпак, 10.Ідахор (24.Платон, 59), 11.Монахов, 15.Луценко (13.Зборовський, 46), 19.Галюза, 22.Любенович, 27.Голайдо.