"Динамо" перемогло "Севастополь", "Шахтар" розгромив "Чорноморець"

30.06.2009 09:03 332 0
У Нікополі стартував фінальний турнір команд вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед футболістів 1992 року народження (U-17).

У групі "В" відбувся перший тур. "Динамо" (Київ) впевнено перемогло ФК "Севастополь" 4:1. У першому таймі відзначилися Дмитро Рижук (20 хвилина) і Максима Боровець (38). А після перерви дубль на свій рахунок записав Володимир Коваль. За 15 хвилин до фінального свистка севастопольці один м'яч відіграли, вдало реалізувавши пенальті.

Другий матч в групі "В" між костопільським "Штурмом" та донецьким "Металургом" завершився перемогою останніх з рахунком 4:0.

У групі "А" "Шахтар" виграв у "Чорноморця" 5:0, а РВУФК та BRW-BIK розійшлися миром 3:3.

Наступний поєдинок "Динамо" (U-17) проведе 30 червня проти "Штурму", повідомляє інформаційний відділ ФК "Динамо" (Київ).