Фаркаш та Лисенко забили "Зеніту"

29.06.2009 18:45 630 0
Молодіжна команда "Динамо" провела другий контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону.

Команда Володимира Мунтяна з рахунком 2:0 обіграла "Зеніт" з Боярки. По голу на свій рахунок записали Фаркаш і Лисенко. На 33-й хвилині Окодува пройшов по лівому флангу, віддав передачу в центр на Балажа, який сильним ударом під поперечину вивів команду вперед. А в середині другого тайму Лисенко зміцнив перевагу динамівців після подачі з кутового у виконанні Макаренка.

Команди грали два тайми по 40 хвилин.

"Динамо" (перший тайм): Загладько, Імедашвілі, Пінчук, Допілка, Шматоваленко, Білала, Пархоменко, Назарчук, Окодува, Фаркаш, Кохія.

"Динамо" (другий тайм): Ткачук, Фартушняк, Сахневич, Козлов, Менжега, Прильопов, Сокуренко, Макаренко, Процюк, Морозюк, Лисенко.

Наступний матч молоді динамівці зіграють 2 липня, суперник ще уточнюється.