Юнацькі "Динамо" та "Шахтар" вийшли у півфінали турніру

25.06.2009 16:20 350 0
У третьому турі фінального турніру ДЮФЛ серед команд U-16 визначилися півфіналісти. У групі "А" юні динамівці обіграли "Карпати" 2:1 і посіли перше місце в турнірній таблиці.

Київській команді весь другий тайм довелося грати в меншості - незадовго до перерви за дві жовті картки був вилучений Андрій Єфремов. За півфінальним матчем йому доведеться спостерігати з трибуни. Але півзахисник встиг відзначитись і з позитивної сторони - в середині першого тайму він забив перший гол команди. А подвоїв перевагу на початку другої половини зустрічі Рудольф Сухомлинов.

У другому матчі групи зустрічалися "Моноліт" та "Шахтар". Всупереч прогнозам, "гірники" програли 4:6 і розмістилися у таблиці вслід за "Динамо".

У четвер, 25 червня, у півфіналі зустрінуться "Динамо" - "Чорноморець" (початок матчу о 17.00) та РВУФК (Київ) - "Шахтар".