Яковенко задоволений перемогою над Мальтою

09.06.2009 21:07 238 0
Старший тренер молодіжної збірної України Павло Яковенко залишився задоволений грою та результатом стартового матчу відбору до Євро-2012, в якому українці з рахунком 1:0 перемогли Мальту.

"У цілому, я задоволений грою, до хлопців претензій немає. Перша половина матчу за моментами була краще, ніж друга. В другому таймі ми продовжили створювати моменти, але підвела реалізація.

Це була перша гра, тому позначилося хвилювання. Крім того, раніше ми не грали з такими слабкими суперниками, що тільки обороняються. Ми грали виїзні ігри й одну товариську гру з командою Голландії. Першим номером грати не приходилося.

Проте, хлопці сьогодні виглядали добре. Грали на досить високому рівні обидва тайми. Можу сказати їм тільки слова подяки", - цитує Яковенка dynamomania.com.