Збірна України (U-19) зіграла внічию з росіянами

07.05.2009 09:22 407 0
У середу, 6 травня, на полі тренувальної бази київського "Динамо" в Кончі-Заспі юнацька збірна України, яка готується до фінальної частини Євро-2009 (U-19), провела з командою Росії спаринг, що завершився нульовою нічиєю.

Утім, сам перебіг подій на полі аж ніяк не можна назвати миролюбним. Перший тайм проходив у жорсткій, на межі фолу, боротьбі. Водночас команди діяли на пристойних швидкостях, проте по-справжньому гольових моментів не створили.

По перерві українці володіли певною перевагою, і найбільш реальну нагоду втілити її в гол мав у середині другого тайму Сергій Шевчук. Проте його удару бракувало влучності. Під завісу гри господарі завоювали право на виконання серії кутових та штрафних, але стандарти в цей день не стали козирем "синьо-жовтих". Відтак - 0:0.

Україна (U-19) - Росія (U-19) - 0:0

Україна: Базилевич, Люлька, Білий, Парцванія (Логінов, 80), Кушніров, Єременко (Гармаш, 78), Віценець (Шахов, 46), Чайковський, Рибалка (Морозенко, 46), Коркішко (Ілюк, 74), Шевчук.