Діого Рінкон зіграв за молодіжний склад

27.02.2009 09:22 566 0

В останні дні підготовки до весняної частини сезону молодіжна команда "Динамо" провела два контрольних поєдинки.

В четвер удень відбувся спаринг між вихованцями клубної академії та досвідченішими футболістами, у складі яких на поле вийшли не тільки нинішні динамівці Поліщук, Черемисин, Герасим'юк, Кругляк і Дедечко, але й колишні: Ващук, Гусин, Федоров, які підтримують форму, тренуючись у Конча-Заспі. Гра вийшла цікавою і напруженою, а в результаті досвід узяв верх над молодістю - 3:2. Два м'ячі на рахунку Дедечко, ще один забив Кругляк. У складі випускників академії відзначилися Гриппа і Рябий.

По обіді команда Володимира Мунтяна грала з київським ЦСКА, поступившись 0:1. Єдиний гол динамівці пропустили на 70-й хвилині другого тайму і провели матч у такому складі: Загладько, Шидлаускас (Козлов, 46), Хачеріді, Логінов, Менжега, Теміле, Сокуренко (Макаренко, 46), Пархоменко, Діого Рінкон, Сокол, Дудченко (Білала, 46).

Відзначимо, що Андреас Шидлаускас - литовець 1984 року народження, зараз знаходиться в "Динамо" на перегляді.