"Основа" "Іллічівця" розгромила "молодь"

29.01.2009 12:26 276 0
"Іллічівець", що, як відомо, готується до весняної частини сезону в Маріуполі, провів чергову двосторонку.

Уже за традицією номінальній "основі" команди протистояв молодіжний склад. Гра закінчилася перемогою "основи" з рахунком 5:0. На 60-й хвилині Кашевський відкрив рахунок. Потім Воробей чітко реалізував пенальті. У середині тайму Чахотін влучним ударом збільшив рахунок. А під завісу матчу ще по одному точному пострілу зробили Воробей і Кашевський - - 5:0.

Наставник маріупольців Ілля Близнюк так розподілив склади: "Іллічівець". "Основа": Товт (Єршов, 46), Савін, Нефедов, Григорик, Петрович, Ситник (Кирильчик, 46), Оберемко (Чахотін, 46), Скоблов (Кашевський, 46), Кривошеєнко (Воробей, 46), Беганський (І.Мельник, 46), Ліма.

"Іллічівець". Молодь: Шуховцев (Глущенко, 46), Камдем, Чучман, В.Мельник, Соляник, Швець, Лубашев, Тропін (Музичук, 30, Отрок, 46), Западня (Ольхович, 46), Чорний (Коваленко, 46), Ушаков (Кечеджи).