Мій профіль
19 Квітня 2019

Воротарю луганської "Зорі" зламали хребта

28.10.2008 12:50 170 0
Воротарю луганської "Зорі" Андрію Тлумаку у минулому турі чемпіонату України зламали хребта. Про це стало відомо зі слів лікаря команди Максима Жалибіна.

"На виході, у стрибку за м'ячем його підрізали, він втратив опору, зробив сальто,  і приземлився з великої висоти на шийно-грудний відділ хребта. Удар припав вздовж хребта і як наслідок, з'ясувалося, що у нього компресійний перелом дев'ятого грудного хребця", - повідомив лікар.

"Часто буває, що в стані афекту або шоку гравець може недооцінити або переоцінити свої можливості. І  лікар не завжди зможе точно визначити ситуацію на місці. Він сказав, що зможе продовжувати гру. Як ми знаємо, він відстояв до кінця першого тайму. У перерві напад повторився, і ми вирішили, що йому більше не можна продовжувати грати. Відправили його на швидкій допомозі у другу обласну лікарню. Рентгенівський знімок виявив на рівні дев'ятого грудного хребця компресію. В понеділок його поклали в обласну лікарню, де підтвердився цей діагноз", - каже Жалибін.

"Зараз гравцю на місяць-півтора потрібний спокій. Далі йде відновлення. Робитимемо  знімки, будемо бачити, як він сам себе почуватиме. Всі ці чинники дадуть можливість говорити про його подальше одужання. В принципі з такою травмою футболіст може відновлюватися до півроку. Раніше за п'ять-шість місяців ми точно не побачимо його на полі. Час покаже.

Можливо, що він більше не зможе грати, і це насамперед залежатиме від ступеня травми, від її тяжкості. Зсув, який міг привести до затискання нерва або зсуву корінця спинного мозку вже надалі міг би передбачати його інвалідизацію. Зараз я не можу сказати, що травма у нього першого або другого ступеню. Травма з розряду важких", - цитує лікаря сайт луганської команди.

Коментарі ()