Динамівці у збірних: Вукоєвіч виграє, Єременко програє

16.10.2008 13:13 423 0

Вчора європейські національні збірні проводили чергові матчі в рамках відбіркового турніру до Чемпіонату світу 2010 року. В поєдинках своїх команд брали участь і футболісти "Динамо".

Збірна Хорватії, яка є суперником української команди по групі, приймала аутсайдера - збірну Андорри. Здобувши впевнену перемогу з рахунком 4:0, хорвати, набравши сім очок, обійшли збірну України за різницею м'ячів. Огнєн Вукоєвич провів на полі 62 хвилини, і за рахунку 2:0 був замінений на Йєрко Лєко, якого ми також пам'ятаємо за успішними виступами в "Динамо".

Зовсім в іншому гуморі повертається до розташування "Динамо" Роман Єременко. Збірна Фінляндії зустрічалася в Москві з росіянами, і зазнала розгромної поразки з рахунком 0:3. Долю матчу вирішили два автоголи фінських захисників - в першому таймі "відзначився" Пасанен, а в другому Лампі. Єременка було замінено відразу ж після другого пропущеного м'яча, але цей тактичний хід не допоміг скандинавам уникнути розгрому.