Євро-2009 (U-17). Українці вибувають з турніру

30.09.2008 08:40 214 0

Україна (U-17) - Швейцарія (U-17) - 0:0

Україна: М.Коваль, Кічин, Ордець, В.Коваль, Рижук, Нойок, Караваєв, Довгий, Будківський (Прокіпчук, 66), Іванко, Рябушко (Бабенко, 55).

На 74-й хвилині вилучений Чака (Ісландія).

Аби посісти другу сходинку у 7-й групі, яка гарантувала місце у еліт-раунді відбору Євро-2009, підопічним Олександра Головка треба було обов'язково обігравати Швейцарію. Втім, попри численні моменти, створені біля воріт суперників, "синьо-жовтим" не вдалося забити бодай один м'яч. Напередодні третього вирішального туру, після поразки від норвежців (0:4) та перемоги над господарями турніру ісландцями (2:1), українці посідали третє місце в групі і мали три очки - на одне менше, ніж швейцарці. Тож останніх нічийний підсумок очного двобою цілком задовольнив. Надалі кваліфікація триватиме без наших співвітчизників.

Через погані погодні умови матч вирішили провести не у Гріндавіку, як повідомлялося раніше, а у Кефлавіку. До того ж команда Головка через технічні проблеми з автобусом затрималась у дорозі, внаслідок чого стартовий свисток арбітра пролунав із 15-хвилинним запізненням. Незважаючи на всі ці негаразди, наші почали поєдинок упевнено. Ще до перерви чудові нагоди відзначитись змарнували Віталій Рябушко та Пилип Будківський.

На жаль, і у другому таймі Фортуна продовжувала відвертатись від підопічних Головка. Чи не найближчим до успіху був форвард Віталій Іванко, після удару якого швейцарський голкіпер із великими труднощами ногою перевів м'яч на кутовий. Протягом кількох останніх хвилин "синьо-жовті" мали чисельну перевагу, проте втілити її у гол не зуміли. Як підсумок - невтішні нулі на табло.

Після того, як до фінальної частини Євро-2007 (U-17) потрапила команда Юрія Калитвинцева, наші юнаки вже вдруге поспіль не можуть здолати стартовий раунд континентального відбору. Нагадаємо, що у вересні 2007-го на цієї ж стадії зійшла з дистанції українська збірна 17-річних, керована Анатолієм Бузником.