"Лаціалі" відігралися на "Фіорентині"

25.09.2008 00:02 225 0

Без сумнівів цей матч можна було назвати центральним в 4-му турі. Адже тільки ці команди, які не входять до четвірки найсильніших, можуть потіснити когось з грандів. Тим паче, що "Фіорентина" вдало впоралася з цим завданням минулого сезону, залишивши "Мілан" за бортом Ліги Чемпіонів. "Лаціо", на жаль, у першій своїй грі з представником "четвірки" зазнав розгромної поразки.

Цікаво, що чотири останніх зустрічі між цими командами закінчувалися з одним рахунком - 1:0 на користь флорентійців.

Крім того, усі вболівальники чекали, як зіграють кращі бомбардири команд: у римській команді - Сарате, а у "фіалок" Джіллардіно. Юний аргентинець підійшов до цієї гри з активом у чотири м'ячі. Саме стільки разів засмучував форвард римлян воротарів італійських команд. Джіла ж останнім часом демонструє майстерну гру, допоміг команді вирвати нічию з "Ювентусом", приніс перемогу над "Болонією" і двічі забив французькому "Ліону" у Лізі Чемпіонів.

Перед грою лукавив наставник гостей Чезаре Пранделлі, говорячи про те, що на поле "Стадіо Олімпіко" може вийти оновлений стартовий склад без Джіллардіно... Але як виявилося, це були лише передматчеві хитрощі.

Із стартовим свистком Де Марко, "лаціалі" на правах хазяїв відразу ж спробувала взяти ініціативу й пішли вперед, але оборона "фіалок" вміло впоралася з натиском і перевела гру на чужу половину. Деяка нервозність відчувалася в діях римлян, гравці в простих ситуаціях на старті втрачали м'яч, проте вдало діяли на останньому рубежі.

Перший небезпечний момент виник у воріт "Скуадри Віолли" на 11-ій хвилині. Пандєв класно обіграв Дайнеллі й відпасував Сарате, який був напроти воріт метрах у семи, але аргентинець вдарив вище воріт. Вже через кілька хвилин свою майстерність продемонстрував Фрей, взявши намертво удар Пандєва з лінії штрафного майданчику.

"Фіорентина" відповіла неочікуваним виходом сам на сам Джіллардіно, але арбітр зафіксував офсайд. На 24-ій хвилині удару по воротам "Лаціо" завдавав Мело, але м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою. На 33-ій хвилині вже по воротам "фіалок" Сарате небезпечно пробивав по діагоналі, але Фрей кулаками відбив м'яч. Аргентинець наприкінці тайму був одним із самих активних у складі римської команди, але рахунок на табло до перерви так і не змінився.

Після перерви на поле у флорентійців замість Дзаурі вийшов Комотто. Але заміна не врятувала "Фіорентину" від трьох сухих  м'ячів. Спочатку активність Сарате втілилася в гол Маурі на 51-ій хвилині. Сарате знову не зумів забити, пробивши в поперечину після подачі з флангу, але Маурі опинився в потрібному місці й ударом "ножицями" через себе ввігнав м'яч у ворота "Фіорентини". Вже через кілька хвилин перевагу подвоїв Пандєв, обіграв захисників і акуратно покотив м'яча мимо Фрея.

Після цього оборона "фіалок" остаточно посипалася, за пів години до закінчення гри рахунок був вже 3:0! Ударом головою на 60-ій хвилині забив захисник римлян Сівілья.

У "Фіорентини" нічогісінько не виходило у другому таймі. Зате біля їхніх воріт панували "лаціалі". Захисники синьо-гранатових не справлялися з невгамовним Сарате, який дуже легко їх з ними впорався. Належне потрібно віддати Фрею, хоч і пропустив воротар гостей три м'ячі, але дуже багато разів виручав свою команду.

До кінця тайму "фіалки" не могли навіть забити гол престижу, нічого вони не могли поробити з римською обороною, яка цього разу була бездоганною.

Таким чином, у двобої двох екс-грандів римляни розбивають "Фіорентину" і залишаються в трійці лідерів.

Лаціо - Фіорентина 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Маурі (51), 2:0 - Пандєв (55), 3:0 - Сівілья (59).

Лаціо: Каррісо, Ліхтштайнер, Сівілья, Крібарі (Розегнал, 85), Раду, Броккі, К.Ледесма, Маурі, Фоджа (Манфредіні, 68), Пандєв (Макінва, 76), Сарате.

Фіорентіна: Фрей, Дзаурі (Комотто, 46), Гамберіні, Дайнеллі, Варгас, Альмірон, Феліпе Мело, Монтоліво, Кузманович (Донадель, 73), Муту (Паццині, 78), Джилардіно.

Попередження: Дзаурі (20), Пандєв (53), Феліпе Мело (75).