Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

8 Грудня 2021

Рабінович: Стадіон Баннікова відповідає усім вимогам

19.09.2008 19:34 723 0
Київський "Арсенал" зіграє поєдинок восьмого туру Прем'єр-ліги на стадіоні імені Баннікова. Президент команди Вадим Рабінович спростував інформацію про те, що ця арена не відповідає стандартам Федерації футболу і на ній не можна грати поєдинки внутрішньої першості.

"Стадіон імені Баннікова якраз відповідає всім вимогам Федерації футболу, він повністю сертифікований. Інша справа, що цей стадіон не особливо зручний для глядачів, які вболівають за команду вищої ліги. Але, як вам правильно сказати, жебракові пожежа не страшна. Я розмовляв з представниками "Динамо", і вони остаточно відмовилися нам виділити свою арену на поєдинок з "Шахтером", відмовила нам і "Оболонь".

Вадим Рабінович негативно відповів на питання, чи стане стадіон імені Баннікова постійним місцем прописки "Арсенала" у поєдинках Прем'єр-ліги: "Ми взяли дозвіл на один матч. Перед кожним своїм домашнім поєдинком ми шукаємо стадіон. Але що ж поробити, таке у нас життя. У якій країні живемо, таке ставлення до спорту".

Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація про те, що стадіон імені Баннікова не відповідає вимоги ФФУ і "Шахтер" може направити прохання про те, щоб "Арсеналу" зарахували технічну поразку, пише pik.org.ua.

Коментарі ()