Головне

Ігор Суркіс: "М'яч нам був забитий з чистого офсайду"

18.09.2008 08:50 211 0

- У порівнянні з минулими сезонами "Динамо" зіграло сьогодні дуже добре, але залишилася проблема - пропускаємо на останніх хвилинах...

- Ви розумієте у чому справа: ми могли пропустити і в першому таймі, ми могли забити другий м'яч у другому, віддай Бангура м'яч Алієву, але це футбол. Вважаю, що ми сьогодні зіграли дуже пристойно. У другому таймі ми просто переграли "Арсенал" і могли довести гру до перемоги. Для нас не стоїть завдання за всяку ціну виграти і пройти далі. Є завдання зробити хорошу боєздатну команду. Мені не соромно сьогодні за свою команду. Я можу сказати це однозначно. Вона билася на футбольному полі, і, швидше за все, ми надовго втратили Юссуфа, який отримав серйозну травму. Але ніхто не говорить, що у нас не грав Гусєв - це наш креатив, не грав Корреа, який, дасть Бог, скоро підійде. І ми змогли б доставити більше клопоту "Арсеналу", якби на полі був кращий на сьогодні наш гравець - Мілевський. Я подякував хлопцям за гру. Ми не забили і тут же отримали м'яч у відповідь. Хоча якщо Ви уважно подивитеся, м'яч нам був забитий з чистого офсайду.

- Що Ви можете сказати про гру Романа Єременка?

- Він хвилювався, це було видно неозброєним оком. Особливо у першому таймі, коли віддав невдалий пас назад, і нам могли забити гол. Але, в принципі, він виконав величезний об'єм роботи. Треба ще раз уважно, не хвилюючись, подивитися матч по телевізору, але я зрозумів, що Юрій Палич позбавив "Арсенал" його головного козиря - швидкості.

- А які шанси Романа укласти повноцінний контакт з Динамо?

- Ми б відразу підписали з ним повноцінний контракт, але ми не встигали - стримував часовий фактор. Щоб не вступати в тривалі переговори, ми домовилися і по Єременко, і по Асатіані про оренду. Але у нас є можливість викупити контракт Єременка, якщо він нам підійде.

- А Асатіані зможе допомогти команді?

- Він теж в оренді з правом викупу. Якщо він набере потрібні кондиції, однозначно зможе допомогти, це найдосвідченіший футболіст, який грав у Сьоміна в "Локомотиві", й грав досить успішно. Він може зіграти і опорного, і центрального. Але найголовніше, що це все креативні футболісти, які можуть підсилити конкуренцію в команді.

gpu.ua

Коментарі ()