"Олком" - "Динамо": Їм сам і раджу вам

13.09.2008 21:48 1066 0

Київські "динамівці" без особливих проблем другим складом декласували друголіговий мелітопольський "Олком". Хоча гра мелітопольців, особливо у першому таймі, сподобалася. Господарі не просто закрилися на своїй половині поля, а намагалися ще й атакувати.

Уже на шостій хвилині "Олком" міг відкрити рахунок, але Панченко головою пробив повз ворота. А через дві хвилини забили кияни. Чернат пробив по воротам, Мельниченко м'яч відбив, але першим на добиванні був Ярмоленко. Ще через 5 хвилин новобранець "Динамо" Асатіані переправив м'яч у сітку воріт після подачі кутового.

У середині першого тайму непоганий шанс забити третій гол мав Гіоане, але після передачі Несмачного і його удару голкіпер "Олкому" здійснив сейв. Господарі відповіли ударом Дудченка після подачі кутового, тут свою майстерність продемонстрував Шовковський.

А під кінець тайму "динамівці" забили третій гол. Чернат пройшов трьох захисників, поклав воротаря на п'яту точку і пробив, але влучив у поперечину і стійку. На добиванні першим виявився Артем Кравець. 0:3 після першого тайму.

На початку тайму другого кияни двічі виходили віч-на-віч з голкіпером господарів. Спочатку Чернат не зміг переграти Мельченка, а потім Гіоане влучив у поперечину. А через кілька хвилин Несмачний прострілив справа і Шудрик зрізав м'яч у свої ворота, зробивши рахунок 0:4.

П'ятий м'яч на рахунку Ярмоленка, який метрів з чотирьох розстріляв ворота "Олкому" після скидки Сабліча.

"Олком" - "Динамо" 0:5 (0:3)

Голи: 0:1 - Ярмоленко (8), 0:2 - Асатіані (13), 0:3 - Кравець (45), 0:4 - Шудрик (62, автогол), Ярмоленко (70)

Попередження: Шудрик (64)

"Олком": Мельченко, Шудрик, Пономаренко, Коваленко, Ажанджава (Сиващенко, 68), Савченко, Яковенко, Ревуцький, Бугаєв, Дудченко, Панченко (Капуста, 81)

"Динамо": Шовковский, Гіоане, Асатіані, Сабліч, Несмачний, Романчук, Морозюк (Білала, 76), Зозуля, Чернат (Хачеріді, 56), Кравець, Ярмоленко

12 вересня

"Іллічівець" - "Шахтар" 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Жадсон (40), 0:2 - Ілсіньо (69), 0:3 - Адріано (81)

"Ілічівець": Шуховцев - Камдем, Корреа (Кашевський, 16), Мельник, Соляник (Нефєдов, 55), Горобець (Тищенко, 73), Кривошеєнко, Іващенко, Чучман, Кирильчик, Оберемко

"Шахтар": П'ятов - Іщенко, Федецький, Єзерський, Хюбшман, Фернандіньо (Дуляй, 75), Жадсон, Луіс Адріано, Вілліан (Гай, 68), Ілсіньо, Брандао (Гладкий, 81)

13 вересня

"Фенікс-Іллічівець" - "Кривбас" 2:1(1:0)

Гол: 1:0 - Патула (31),1:1 - Грицук (73), 2:1 - Прокопченко (80)

"Геліос" - "Закарпаття" 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Ярош (47 пен)

ЦСКА - "Таврія" 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Гоменюк (35), 0:2 - Гоменюк (45), 0:3 - Галюза (66)

"Дністер" - "Металіст" 1:4 (0:3)

Голи: 0:1 - Девіч (21), 0:2 - Коельо (24), 0:3 - Коельо (29), 0:4 - Трішовіч (80), 1:4 - Залевський (82)

"Комунальник" - "Арсенал" К 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Лисенко (27), 0:2 - Беньо (44), 0:3 - Мандзюк (89)

"Зірка" - "Ворскла" 0:1 (0:1)

Гол: 0:1- Ярмаш (44)

"Княжа" - ФК "Львів" 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Кіцута (60), 0:2 - Худзік (69)

"Металург З" - "Металург Д" 2:3 (2:2)

Голи: 1:0 - Вернидуб (5), 1:1 - Березовчук (7), 2:1 - Алозі (16), 2:2 - Ситнік (31), 2:3 - Тимченко (90)

"Кримтеплиця" - "Дніпро" 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Бєлік (10), 1:1 -  Саранчуков (89), 1:2 - Феррейра (93, пен.), 1:3 - Бєлік (105)

"Десна" - "ФК "Харків" 1:4 (0:1)

Гол: 0:1 - Рібейро (25), 0:2 - Платон (67), 0:3 - Батіста (68), 1:3 - Кучеренко (71), 1:4 - Бойченко (84)