Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

8 Грудня 2021

Як відпочивають футболісти "Динамо" ФОТО

26.08.2008 09:00 1341 0
Як відпочивають футболісти "Динамо" ФОТО

Мілевський, який у школі не спілкувався з дівчатами та списував, у клубі бавився кальяном, пив віскі ти палив "Парламент".

Відомий футболіст київського "Динамо" і збірної України Артем Мілевський, родом із  Мінська, встиг прославитися не лише грою у своїх командах але й регулярними порушеннями спортивного режиму. Артем у столиці України встиг стати відомим і завдяки своїм походенькам модними київськими нічними клубами. Гравець не раз потрапляв в опалу до різних тренерів київського "Динамо", однак щоразу повертав собі місце у основному складі.

Нещодавно очевидиця клубних тусовок Мілевського на сайті diary.ru виклала фото з одного з столичних клубів, де Артем відпочиває у компанії друзів.

Розповідає однокласниця Артема Аня Гурінович:

"Артем був кращим на фізкультурі, а з решти предметів, бувало, хапав "трійки". Ми коли кроси бігали, всі вже задихаються, а Артем спокійно так коло за колом нарізує, - згадує Гуріновіч. - А по предметах вчився погано. Ми, звичайно, давали йому списувати. Потім наша вчителька фізики сказала: Боже, та якби я знала, що він футболіст, то хіба б я йому "двійки" ставила?! Навіщо йому моя фізика!"

"Артем був хлопцем неговірким, спілкувався в основному з кращим другом Олексієм. Він почав рано грати у футбол, займався у спортивній школі і, звичайно, ганяв м'яча на уроках фізкультури".

"Одного разу я прийшла на футбольне поле. Коли Артем вийшов грати, всі просто роти повідкривали. Не знаю, як сказати, але він прямо перетворився на полі. Видно було, що людина займається своєю справою, що це його. Всі просто в шоці були! Так начебто хлопець як хлопець, говориш з ним, а він щось мне... З дівчатами не дуже-то спілкувався".

"Хоча зараз Артем змінився, подорослішав, став відкритішим і активнішим".

Як проявляється ця активність - тепер можна пересвідчитися не лише на футбольному полі.

За матеріалами www.ches.com.uaDiary.Ru, Kp.Belkp.By

Коментарі ()