Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Поляки домовляються з Німеччиною про проведення Євро-2012 без України?

13.06.2008 13:43 505 0

В ізраїльській газеті "Маарів" з'явилося повідомлення про те, що в UEFA уже надійшла неофіційна пропозицію від Німеччини і Польщі, що висловили бажання спільно провести турнір у 2012 році у випадку, якщо українська сторона буде визнана не готовою до подібного до проекту.

Як повідомляє "Спорт-Експрес", президент Союзу європейських футбольних асоціацій Мішель Платіні має намір на початку липня нанести терміновий незапланований візит на Україну, щоб персонально упевнитися - чи є який-небудь прогрес у будівництві стадіонів, а також поліпшенні інфраструктури - будівництва доріг, готелів і так далі.

Нагадаємо, у четвер британське агентство "Reuters" поширило інформацію про те, що Україна може втратити право на проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Зокрема це може відбутися через те, що дотепер не розпочалася реконструкція головного стадіону країни - НСК "Олімпійський".

Спочатку для проведення робіт з реконструкції стадіону в Києві була обрана фірма "Hochtief", що має світовий досвід будівництва стадіонів. Після зміни керівництва Міністерства у справах сім`ї, молоді і спорту в 2007 році був оголошений новий конкурс на кращу проектну пропозицію по реконструкції стадіону. Переможцем у тендері стала тайванська компанія "Archaisa Design group limited".

Експерти УЄФА, що проводили наприкінці травня інспекцію "Олімпійського" заявили, що реалізація будь-якого проекту на місці НСК "Олімпійський" до Євро-2012 - чи то будівництво нового стадіону або реконструкція існуючого - неможлива через відсутність розуміння терміновості і чіткого усвідомлення з боку українських учасників проекту.

www.liga.net

Коментарі ()