Харлан повернулася після травми та завоювала бронзу на внутрішньому турнірі

08.05.2017 11:11 485 0

Наприкінці квітня пройшов турнір найсильніших України з фехтування на шаблях серед жінок.

Чемпіонкою стала киянка Олена Вороніна, яка вперше зійшла на найвищу сходинку п'єдесталу пошани на всеукраїнських змаганнях інформує сайт Національної Федерації фехтування України.

Майбутня переможниця змагань без проблем дійшла до півфіналу, де взяла гору над Аліною Комащук з рахунком 15:10, а у вирішальному поєдинку дня виграла в одеситки Олени Кравацької - 15:12.

Після тривалої відсутності повернулася Ольга Харлан, яка перенесла операцію на правому плечі та вибула з тренувального процесу практично на три місяці.

На своєму першому турнірі після тривалого відновлення олімпійська чемпіонка зуміла завоювати бронзову нагороду.

У фінал Харлан не пустила її колега по збірній Кравацька, яка здолала миколаївську шаблістку з рахунком 15:12.

У "бронзовому" поєдинку титулована спортсменка зуміла реабілітуватися, перемігши ще одну представницю національної збірної України Аліну Комащук. Бій закінчився з рахунком 15:9 на користь Харлан.

Наприкінці березня Чемпіон повідомляв, що Харлан проходить реабілітацію після операції та вже взяла у руки зброю.