Українка Серьогіна виграла бронзу чемпіонату світу з карате

30.10.2016 11:45 2131 0

Українська каратистка Аніта Серьогіна виграла бронзову нагороду на чемпіонаті світу в Лінці, Австрія.

Серьогіна змагалася у ваговій категорії до 61 кг, де в цілому за медалі боролися 64 спортсменки. На шляху до бронзи змагань українка перемогла представниці Чилі, Тайбейа, Чехії, Сербії, але поступилася француженці. У боротьбі за третє місце одеситка взяла верх над китайською каратисткою Інь Сяоянь, пише xsport.ua.

Аныта Серьогіна єдина з 19 українських каратистів зуміла завоювати нагороду на цьому міжнародному старті.

Цей чемпіонат світу уперше проходить в статусі Олімпійського виду спорту, тому результат кожної з учасниць вплине на рейтинг, по якому відбиратимуть тих, хто поїде на головних старт чотириріччя.