Гірн планує за короткий проміжок часу організувати чотири вечори боксу | Бокс | Champion.com.ua
Мій профіль

Гірн планує за короткий проміжок часу організувати чотири вечори боксу

23.05.2020 12:09 1974 0
Перший вечір повинен відбутися 18 липня
Гірн планує за короткий проміжок часу організувати чотири вечори боксу

Джерело - iFL TV.

Президент промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Гірн планує організувати чотири вечори боксу протягом одного місяця.

Про це заявив сам промоутер.

"Все може змінитися, але мій план полягає в тому, щоб за один місяць організувати чотири вечори боксу, кульмінацією яких, найімовірніше, стане бій Ділліан Вайта і Олександра Повєткіна. Я хочу організувати бай Террі Харпер проти Наташі Джонс у себе в саду. Я хочу організувати бій за чемпіонський титул. В один прекрасний день я хочу щоб ми сказали: "А пам'ятаєте, як ми провели тут чемпіонський бій? Пам'ятайте, де ми провели бій Повєткіна і Вайта? Тут ".

Я хочу створювати історію, хочу створювати спогади. Так, найкращий спосіб для цього - орендувати арену і запросити наших чудових фанатів, але це для нас виключено. Тому, треба з цим змиритися. Наш план на чотири тижні включає в себе чотири вечори боксу. Ми дійдемо до кінця серпня і там чинності набрати друга частина плану. З вересня ми зможемо організовувати бої, але питання в тому, чи зуміємо ми покликати на них тисячу глядачів або все ще будемо проводити їх за закритими дверима. Не можна просто проводити бої в чотирьох стінах або в якому-небудь невеликому залі, потрібно зробити це круто. Так круто, щоб крутіше були тільки яйця. Саме в цьому суть боксу і суть компанії Matchroom", - зазначив Гірн.

Нагадаємо, Гірн не хоче організовувати бій Джошуа – Пулєв без глядачів.

Коментарі ()