Бокс | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 1500 На сайт

 

23 Жовтня 2021

Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу. ФОТО + ВІДЕО

30.04.2017 00:47 60000 0
Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу. ФОТО + ВІДЕО

У Лондоні у ніч на неділю, 30 квітня, завершився бій за титул чемпіона IBF і суперчемпіона WBA у суперважкій вазі між 27-річним британцем Ентоні Джошуа і 41-річним українцем Володимиром Кличком.

На жаль, перемогу в 11-му раунді здобув Джошуа, який двічі відправив українця у нокдаун. Після цього рефері змушений був зупинити бій, сигналізуючи перемогу британця.

Перший раунд суперники провели у розвідці: було помітно, що суперник Кличка нервував, однак Володимир також вирішив не ризикувати. Другий раунд Кличко розпочав з прямого правою, який таки пройшов в обличчя Джошуа, однак британець зміг витримати удар. 

Було помітно, що Кличко краще рухається у ринзі, краще працює ногами, а Джошуа навіть на початку виглядав доволі "важко".

Втім, у третьому раунді Джоуа активізувався і таки пішов атаку, Кличко пропустив кілька не дуже небезпечних ударів, і бій перейшов в 4-й раунд.

Світлина Matchroom Boxing

У 4-му раунді у Кличка знову пройшов правий прямий. Джошуа намагався відповісти, але Кличко контролював бій. Складалося враження, що Джошуа втомився, але все помінялося у 5-му раунді.

На початку п'ятого відтинку зустрічі британець провів серію атак, після якої Кличко отримав нокдаун.

Володомир доволі швишко відновився і завдав по супернику кілька ударів у відповідь. Втім, відповісти нокдауном українцю у свою чергу не вдалося. У 6-му раунді Кличко таки довів справу до нокдауну, відправивши Ентоні на настил рингу після прямого правого.

Здавалося, що британець вже не встане, але він витримав удар, хоча після цього стало помітно, що нокдаун явно вплинув на нього - Джошуа почав хитатися і пропускати удари, але до гонгу таки протримався.

Саме після цього Кличку було потрібно доводити справу до перемоги, але українець вирішив не ризикувати, і, як виявилося, даремно. Наступні три раунди були дещо пасивнішими за попередні, суперники почали клінчуватись, давалася у знаки втома.

Світлина Matchroom Boxing

Ближче до десятого періоду Джошуа майже повністю відновився і знову почав пресингувати Кличка, який явно був попереду за очками. Володимир непогано захищався і також відповідав на викиди суперника.

Кульмінаційним став 11-й раунд, на який Джошуа вийшов, наче бій тільки розпочався. Британець знову перейшов в атаку, яка була схожою на ту, що була у 5-му раунді, і після декількох потужних ударів знову відправив Кличка в нокдаун аперкотом.

Кличко підвівся вдруге, втім, після цього Джошуа провів ще кілька точних ударів, затиснувши українця біля канатів, що змусило рефері таки зупинити бій, зафіксувавши дострокову перемогу британця. Чи завчасно зупинив рефері бій? Не будемо судити, але було помітно, що Кличко програє, й у 12-му раунді британець за такого перебігу подій точно б відправив Володимира у нокаут.

Коментарі ()