Матвійчук виграв путівку в Ріо, Архипенко та Фатич програли

09.07.2016 09:26 1045 0

Українець Володимир Матвійчук виграв путівку на Олімпійський чоловічий турнір з боксу в Ріо де Жанейро. Володимир завоював ліцензію у ваговій категорії 64 кг на останньому кваліфікаційному турнірі - в Каракасі, Венесуела.

Матвійчук мав битися за путівку у своїй ваговій категорії проти аргентинця Карлоса Акіно. З невідомих поки причин суперник Владимира знявся з ключового бою, і путівка на Ігри дісталася Матвійчуку, пише xsport.ua.

Не буде Україна представлена на Олімпійських Іграх в Ріо у вазі 52 кг кг. Останній шанс здобути ліцензію в цій категорії не зміг використати Максим Фатич. Він поступився в поєдинку за путівку колумбійцеві Сейберу Авіле 0:3 (усі три судді - по 27:30).

У фіналі у вазі +91 кг програв Ростислав Архипенко. Українець поступився венесуельцю Едгару Муньсу 0:3 (усе троє суддів – по 28:29).

Раніше повідомлялося, що путівку на Олімпіаду виграв Денис Солоненко у вазі до 81 кг.

Отже, в Ріо Україна буде представлена чотирма боксерами - Микола Буценко, Дмитро Матрофанов, Володимир Матвійчук та Денис Солоненко. У змаганні жінок виступить Тетяна Коб.