Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

Кличко за очками виграв у Дженнінгса. ФОТО + ВІДЕО

26.04.2015 07:10 4465 0
Кличко за очками виграв у Дженнінгса. ФОТО + ВІДЕО

Усі світлини взяті з klitschko-brothers.com

Чемпіон світу у суперважкій вазі українець Володимир Кличко захистив свої чемпіонські титули у бою з американцем Браянтом Дженнігсом у Нью-Йорку.

За підсумками 12 раундів усі три судді віддали перемогу українцю двічі з рахунком 116:111 та 119:109. Для Кличка ця перемогла стала 64-ю на професійному ринзі при 53-х нокаутах.

Для Кличка-молодшого цей поєдинок виявився, напевно, найважчим після бою з- Девідом Хеєм, що пройшов вісім років тому. Незвжаючи на свій шестирічний стаж в професійному боксі, Дженнігс виявився гарним панчером. У бою з Кличко він був швидким, гарно захищався й інколи добре атакував. Хоча дій Браянт активніше та винахідливіше саме в атаці, то у Кличка-молодшого були б набагато більші проблеми, ніж розсічення під лівим оком, отримане після чергового "пірнання" американця.

Перший раунд і майже весь бій Володимир проводив обережно. У другій трихвилинці Володимир спробував підключити свою праву руку у бій і відразу пройшла гарна "двієчка". Узагалі з правою руку у Кличка в цьому бою були проблеми, чи то від стилю суперника, чи то були ще якісь інші варіанти. Дженнігс завдяки своєю більшому розмаху рук намагався піднирювати і вдарити таким собі своєрідним "кросом". Багато цих ударів не проходило, але Кличку доводилося добре оборонятися. Не давав американець шансів Кличку добре задіяти і свої фірмові клінчі.

У цілому, клас українця в цьому поєдинку був очевидно вищий. Це і цілком зрозуміло, якщо зважати на той факт, що Дженнінгс лише в 24 роки розпочав займатися боксом, а Кличко у цьому віці вже був олімпійським чемпіоном та володарем титулу за версією WBO.

Протягом усього бою Кличко своєю лівою добре пробивав Дженнгіса, заробляючи очки, але для нокауту чи навіть нокдауну цього було замало. Потрібна була серія більше, ніж з двох ударів, а вона рідко проходила завдяки гарному захисту американця та його рухливості.

У шостому та восьмому раунді Браянт двічі влучив у Кличка і це завдало українцю певного дискомфорту. В 10 раунді суддя знімає з Кличка бал за затримку суперника. У чемпіонських раундах справжньої "заруби" не вийшло. Кличко не дав своєму супернику шансів в атаці, а сам довів бій до логічного для себе та суддів завершення.

Після оголошення результатів Дженнінгс не був обурений рішенням рефері, але зазначив, що не погоджується з виставленими рахунками і вонм мали би бути більш щільним.

Коментарі ()