Бокс | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 1500 На сайт

 

23 Жовтня 2021

Кличко скрутив голову "кобрі"

16.11.2014 00:45 1513 0
Кличко скрутив голову "кобрі"

Володимир Кличко захистив титул чемпіона світу за версією IBF у поєдинку з болгарином Кубратом Пулєвим. У бою, що проходив в німецькому Гамбургу Кличко нокаутував Пулєва за прізвиськом "кобра" вже в п`ятому раунді. Напередодні поєдинку в таборі обох суперників було майже спокійно. Лише одного разу образився Пулєв на команду Кличка і не прийшов прес-конференцію.

Бігав по Гамубргу з голим торсом Шенонн Бріггс і провокував на бій Кличка-молодшого, але до цього біснуватого американця Володимир вже звик.

Багато хто очікував інтриги у бою Кличко - Пулєв і був майже правий. Болгарин з першої секунди пішов в атаку і навіть влучив у Кличка, але за це поплатився двома нокдаунами вже у першій трихвилинці. Другий раунд пройшов у в`язкій боротьбі і майже без ударів.

У наступній трихвилинці Пулєв знову намагається атакувати, високо тримає руки і кілька разів пробиває українця. Відповіді знову не довелося довго чекати і правий джеб знову збиває з ніг Пулєва. Кличко пішов на добивання, але "кобра" знову вислизнув з під канатів. У четвертому раунді події знову повторюються: агресія на початкових секундах від Пулєва і потім Кличко своїми ударами ставить болгарина на місце.

Шлях болгарської "кобри" до титула чемпіона світу закінчився у п`ятому раунді. Українець добре призвичаївся до тактики Пулєва і на 50-й секунді лівим боковим відправив болгарина на підлогу рингу. Це був нокаут, причому важкий. Пулєв піднявся з настилу рингу, але був з великою гематомою і тремтячими ногами. Суддя зупинив бій і зафіксував перемогу нокаутом українця.

Після бою Пулєв казав, що Кличку знову пощастило, а у його поразці винні його боксерські рукавички...

Кличко ж присвятив перемогу усім тим, хто бореться за волю і незалежність України.

"Нам усім останнім часом важко. Я присвячую перемогу усім українцям. Слава Україні!

Коментарі ()