Бокс. Львів'яни вибороли сім медалей на міжнародному турнірі

22.12.2009 14:47 573 0

Вихованці відділення боксу Львівського училища фізичної культури привезли 4 золоті, 3 срібні медалі та Кубок Маршалка Шльонського воєводства з міжнародного турніру у Польщі.

17-20 грудня там відбувся ХVІІ Міжнародний турнір з боксу ім. Францішка Кіка. Цьогоріч на турнірі у трьох вікових групах (юнаки, юніори, молодь) змагалися спортсмени з Росії, Чехії, України та Польщі.

Серед наймолодших рівних не було українцю Олександру Бунзі, який переміг у ваговій категорії до 56 кг.

Серед юніорів відзначились Ростислав Гарасимович (до 60 кг) і Назар Негребінчик (66 кг), які посіли перші місця.

Ігор Тимчишин (54 кг), Василь Давидов (52 кг) і Тарас Негребінчик (63 кг) стали другими.

Василь Карташов переміг у молодіжній віковій групі у ваговій категорії до 75 кг.

Львівська команда посіла друге місце, поступившись лише господарям, які взяли кількістю, інформує сайт ЛУФК.