Головне

Віталій Кличко захистив титул чемпіона світу ВІДЕО

27.09.2009 21:00 1651 0
Віталій Кличко захистив титул чемпіона світу ВІДЕО

Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко (38-2-0, 37 КО) захистив свій титул у бою проти американця Кріса Арреоли (27-1-0, 24 КО). Український спортсмен виграв усі 10 раундів, які тривав бій.

Протягом усього поєдинку Арреола пропустив дуже багато ударів від нашого співвітчизника. Перед 11-тою трихвилинкою рефері оцінив стан американця та зупинив бій.

Бій Арреола розпочав у агресивній манері, явно намагаючись дістати Кличка, який мав невелику перевагу у зрості - 200 проти 193 см. Віталій відходив від атака суперника, водночас жорстко зустрічаючи американця джебом та кросом або аперкотом з правої. До речі, українець, який працював традиційно для себе - із повністю опущеними руками, не став витрачати час на "розвідку", а одразу почав вкладатися в удари на повну.

Уже після другого раунду під обома очима Крістобаля з'явилися гематоми, а його атаки виглядали дуже сумбурно у порівнянні із чіткими та акцентованими ударами українця. Складалося враження, що у кожного зі своїх "вибухів" Арреола намагається викинути чимбільше ударів із розрахунком "може, один і влучить".

Кличку вдалося увесь бій чітко контролювати дистанцію та не давати супернику підходити надто близько. Щоправда Віталій дуже зловживав завершенням атак правим аперкотом, за що пару разів поплатився, пропустивши лівий боковий назустріч.

З середини бою боксери стали частіше опинятися у клінчах. Непогано Арреола провів тільки восьмий раунд, коли Кличко-старший взяв паузу, а американський мексиканець навпаки підвищив темп. Крісу навіть раз вдалося дістати Кличка джебом та провести два лівих хука. Однак на цьому сили Арреоли і вичерпалися. Наступні два раунди українець бив суперника, який практично перестав йти вперед, на вибір. І навіть незважаючи на повну перевагу нашого співвітчизника протягом усього поєдинку рішення американського рефері Джона Скорле не випускати Арреолу на одинадцятий раунд може викликати суперечки.

Уточнення: Як стало відомо після бою, рішення рефері було зумовлене проханням тренер Арреоли Генрі Раміреса про зупинку поєдинку.

Коментарі ()