Бокс | Champion.com.ua
Мій профіль

МЗС займеться затриманням Кличка

27.03.2009 15:02 551 0

Міністерство закордонних справ України з'ясовує обставини і причини затримання 25 березня в аеропорту Франкфурт-на-Майні (Німеччина) українського боксера Віталія Кличка.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив прес-секретар МЗС Василь Кирилич у п'ятницю, 27 березня.

"У зв'язку із затриманням в аеропорту Франкфурт-на-Майні Віталія Кличка посольство України в Німеччині направило ноту МЗС ФРН зі зверненням надати пояснення з приводу обставин і причин затримання українського боксера. Окрім того, Генеральним консульством України у Франкфурт-на-Майні проводяться зустрічі з митними органами Німеччини з метою з'ясування причин, які послужили підставою для затримання Кличка", - сказав Кирилич.

Він додав, що директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев провів телефонну розмову з Віталієм Кличком для уточнення обставин, за яких відбулося його затримання. Ця справа перебуває на особливому контролі МЗС України.

За повідомленнями засобів масової інформації, в аеропорту митники запитали боксера про те, звідки у нього годинник фірми "IWC", вартість якого перевищує 1000 євро. Спортсмен повідомив, що отримав їх в якості нагороди на врученні премії "Laureus" два роки тому.

В результаті цей годинник і сумка були конфісковані. Віталій Кличко дізнався імена німецьких митників і має намір подати на них до суду.

Коментарі ()