Бокс | Champion.com.ua
Мій профіль
8 Березня 2021

Андрій Котельник відстояв титул чемпіона світу ФОТО

07.02.2009 23:00 734 0
Андрій Котельник відстояв титул чемпіона світу ФОТО

У дуже важкому бою проти претендента Маркоса Рене Майдани український чемпіон світу за версією WBA у першій напівсередній вазі відстояв свій титул. Перемога над аргентинським панчером далася Котельнику лише перевагою у один бал у розділеному рішенні суддів - 115-113, 113:115, 114:113.

Перед боєм букмекери і фахівці віддавали перевагу саме українському чемпіону світу, відзначаючи, що, з одного боку, Котельник має величезний досвід тривалих боїв та володіє чудовою технікою, швидкістю, захистом та і просто вміє тримати удар, а з іншого - йому протистоятиме боксер, що жодного разу не бився довше восьми раундів.

На користь Майдани говорила статистика, згідно з якою аргентинець не програв жодного бою з 25 своїх профі-поєдинків, 24 завершивши нокаутом. Та і до восьмого раунду дожив лише один.

Проте не з того "тіста" зліплений український боксер, щоб запросто віддавати титул.

Із початком бою у німецькому Ростоці Майдана одразу кинувся у потужні атаки, викидаючи неймовірну кількість ударів жорсткими серіями. Андрій приймав більшість ударів на корпус або у блок, мало працюючи ногами. За перший раунд українець провів один удар назустріч та додав лівою збоку, але й удари аргентинця не потрапляли у ціль.

Другий та третій раунди Майдана продовжував просто таки молотити у захист Котельника, не приділяючи особливу увагу своєму захисту та вкладаючи в удари багато сили. Українець став активніше контратакувати, провівши пару відчутних лівих бокових та одну вдалу серію. Претендент же відзначився одним влучним і дуже відчутним аперкотом.

Наступну трихвилинку Котельник розпочав із вдалої роботи джебом, до якого підключав лівий боковий, Майдана же поводився значно спокійніше, явно беручи передих. П'ятий раунд розпочався із сильних серій аргентинського боксера, який вдало змінював поверхи і зміг провести один потужний правий боковий. Почали відчуватися більші перерви між агресивними атаками Майдани, а Андрій без нервів набирав очки як влучними одиночними пострілами, так і серіями. Котельник потряс суперника аперкотом та вкотре лівий боковим.

З шостого по восьмий раунди Майдану, здавалося, вже зовсім полишають сили, а Котельнику вдається усе більше - постійні ліві та праві назустріч, завжди влучний лівий боковий, ліві аперкоти. Аргентинець програв усі три раунди та нарешті згадав, що варто підняти руки. А український боєць набагато краще став рухатися ногами.

Проте у дев'ятому раунді Майдана нагадав, чому саме його називають нокаутером. Почавши дуже обережно, Маркос ближче до середини раунду вибухнув потужною серією, один з руйнівних ударів якої Котельник пропустив, і, здавалося, міг "поплисти". До честі Андрія, він відновився ще протягом раунду та встиг провести непогану серію у відповідь та виграти кінцівку.

Після цього удару в Андрія відкрилася кровотеча з носу, і кожну хвилинну перерву лікарі намагалися зупинити кров.

Десятий раунд видався практично рівним із невеликою перевагою українця, який вдало комбінував на тлі менш активного Майдани. Наш боксер провів непогану двійку, правий назустріч та лівий боковий, але продовжував приймати у тулуб та блок.

Одинадцятий раунд пройшов у суцільній штовханині обох боксерів, які явно берегли сили на кінцівку поєдинку. А от у останній трихвилинці Майдана, який всупереч усім прогнозам зберіг більше сил, міг просто таки змести українця. Андрій перші дві хвилини раунду "глухо" прийняв величезну кількість ударів, лише відштовхуючи суперника передньою рукою. В останню хвилину бою українець зумів зібратися із силами та відповісти на серії аргентинця двома правими назустріч та двійкою. Останні секунди бою суперники провели у розміні.

Коментарі ()