Браво, федерація. Найяскравіший спогад із української кар'єри Луческу - ВІДЕО

29.07.2023 14:48 Valeriy Ruchka 6898 4

29 липня 2022 року легендарному румунському тренерові Шахтаря та Динамо - Мірчі Луческу - виповнюється 78 років.

А 6 листопада 2006 року під час матчу 13-го туру чемпіонату України з футболу на стадіоні імені Лобановського в Києві літала плетена сіра шапка і пролунало знамените "Браво, Федерація". З уст невдоволеного тренера.

Луческу тоді розгнівило цілком заслужене вилучення оборонця Дмитра Чигринського наприкінці першого тайму. Взагалі ж червоних карток у цій грі було три – у динамівців не завершив гри Артем Мілевський, а Даріо Срна отримав вилучення за те, що кричав на суддю вже після фінального свистка.

Шахтар програв той матч 0:1 – на 73-й хвилині єдиний м’яч з передачі Валентина Белькевича забив Максим Шацьких.

"Чемпіонат України зганьбився!" – сказав на післяматчевій пресконференції румунський тренер

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua