Ворскла вилетіла з єврокубків після дивного голу, який зарахував суддя із Сербії - ВІДЕО

27.07.2022 23:17 Андрій Дунець 11555 0

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного етапу Ліги конференцій-2022/23 полтавська Ворскла на виїзді протистояла шведському АІКу.

Доля поєдинку вирішилася в овертаймі. На 108-й хвилині сербський арбітр Міланович ухвалив дуже суперечливе рішення, зарахувавши гол на користь господарів. Цей м'яч Акселя Бйорнстрьома став підсумковим у грі - 2:0.

Відео епізоду

Перший матч завершився з рахунком 3:2 на користь Ворскли, загальний 3:4. Тож на цьому український клуб припинив свої єврокубкові виступи у цьому сезоні.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua