Ракицький двічі жахливо помилився у матчі за Зеніт і його замінили в перерві. ВІДЕО

18.02.2022 17:32 Андрій Дунець 2473 0

У четвер, 17 лютого 2022 року, в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи російський Зеніт приймав іспанський Бетіс. Одним із головних антигероїв поєдинку став український захисник господарів Ярослав Ракицький.

• На 7 хвилині зустрічі Ракицький сфолив неподалік свого штрафного майданчика, за що отримав попередження. Штрафний, який після цього розіграли футболісти Бетіса, став результативним - Ярослав знову помилився, не зумівши виграти верхову боротьбу в Родрігеса. 0:1.
  • На 41 хвилині Ракицький розіграв "суперкомбінацію" зі своїм голкіпером, в результаті якої гравці суперника перехопили м'яч і забили гол. Рахунок став 2:3 й більше не змінювався. А українського захисника в перерві замінили.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua