Народження легенди. Як Кріштіану Роналду забив дебютний гол за Манчестер Юнайтед

27.08.2021 21:28 Valeriy Ruchka 2640 0

Джерело - Чемпiон.

Увесь футбольний світ сколихнула новина про те, що португальська суперзірка Кріштіану Роналду перейшов у Манчестер Юнайтед.

Тут варто згадати, що вперше  португальський футболіст перебрався в Манчестер Юнайтед влітку 2003 року.

А в перший день листопада зумів забити свій дебютний гол у складі "червоних дияволів".

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії проти Портсмута Роналду вийшов на заміну на останні 15 хвилин матчу.

За рахунку 2:0 на користь МЮ на 80-й хвилині Кріштіану взявся виконувати штрафний удар з лівого флангу і замість подачі, несподівано виконав удар.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua