Українець став автором курйозного автоголу після неймовірної помилки воротаря в Лізі чемпіонів

05.08.2021 09:56 Андрій Дунець 8803 4

У вчорашньому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів угорський Ференцварош приймав чеську Славію. На 44-й хвилині гри український захисник гостей Тарас Качараба віддавав пас на свого голкіпера Ондржея Коларжа, але щось пішло не так.

Додамо, що у другому таймі Ференцварош забив ще один гол. З пенальті, винуватцем якого також став Качараба, відзначився інший українець – Ігор Харатін. Господарі здобули важливу перемогу 2:0, а через тиждень відбудеться матч-відповідь.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua