21-річний американець став першим спортсменом в історії з синдромом Дауна, який подолав Ironman

12.11.2020 13:29 Valeriy Ruchka 2165 0

21-річний американець Кріс Нікіч став першою людиною з синдромом Дауна, який зумів пройти всю дистанцію у виснажливому триатлонному змаганні Ironman

Змагання включають в себе заплив (3,87 кілометра), їзду на велосипеді (180 км) і забіг (42,1 км).

Супроводжував спортсмена тренер. На те, щоб подолати дистанцію, у Нікіча пішло 16 годин 46 хвилин і 9 секунд. Учасникам дається 17 годин, щоб фінішувати.

Успіх Нікіча буде зафіксований в Книзі рекордів Гіннеса.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua