7 років тому Баварія переграла Боруссію у фіналі Ліги чемпіонів. Кубок потримав і Тимощук

25.05.2020 14:41 Валерій Ручка 2702 0

25 травня 2013 року відбувся перший в історії німецький фінал Ліги чемпіонів УЄФА. У матчі за титул змагалися мюнхенська Баварія і дортмундська Боруссія.

Рахунок на 60-й хвилині відкрив Маріо Манджукич, вивівши мюнхенський клуб вперед. Півзахисник Боруссії Ілкай Гюндоган забив м'яч у відповідь з пенальті через 8 хвилин. А на 89-й хвилині гравець матчу Арьєн Роббен встановив остаточний рахунок фіналу - 2:1 на користь Баварії.

Відзначимо, що в тому сезоні команда Юппа Хайнкеса також виграла чемпіонат і Кубок Німеччини.

До заявки Баварії на матч потрапив український футболіст Анатолій Тимощук. Для ексгравця збірної України це був третій фінал Ліги чемпіонів. У попередніх двох Баварія з Анатолієм програла Інтеру (2010) і Челсі (2012).У фіналі 2013 року Тимощук не зіграв. Проте український футболіст зміг підняти трофей над головою. Поки Тимощук останній українець, який вигравав Лігу чемпіонів.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua