У Німеччині футболіст врятував життя арбітру матча. ФОТО | Блоги | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 1500 На сайт

 

У Німеччині футболіст врятував життя арбітру під час матчу

27.08.2019 20:01 Андрій Твердохліб 2986 0
У Німеччині футболіст врятував життя арбітру під час матчу

Джерело - sport.ua..

27-річний німецький футболіст Фрідтьоф Зайфферт врятував життя арбітра футбольного матчу. Гравець клубу Мерзебург-Мейшау під час поєдинку проти Бургвербена став героєм дня.
 
Футболіст розповів, що сталося під час матчу: "Я побачив як рефері свиснув, опустився на коліна і раптово впав вперед".
 
Зайфферт, не вагаючись ні секунди, кинувся до потерпілого та негайно почав надавати першу допомогу. Суддя переніс зупинку серця прямо на полі після півгодини ігрового часу. "Спочатку я повернув його в стійку бічну позицію і попросив кого-небудь відправити екстрений виклик".
 
Коли частота серцебиття впала, Зайфферт перевернув чоловіка на спину і провів реанімаційні заходи. Півзахисник точно знав, як впоратися з такою надзвичайною ситуацією. Він є кваліфікованим фахівцем в галузі охорони здоров'я. Гравець допомагав рефері до прибуття лікаря швидкої допомоги, підтримуючи зв'язок з рятувальним центром по телефону. "Телефон лежав на траві поряд зі мною, тому я знав, що робити, і де зараз знаходиться машина швидкої допомоги", – каже Зайфферт. Після приїзду медиків суддя відразу був доставлений в лікарню.
 
Хоча героїчний вчинок Зайфферт трапився ще 3 серпня, суддя зміг покинути клініку лише на поточному тижні, але без серйозних наслідків. У німецькій пресі футболістові висловлені слова подяки за рішучість в екстремальній ситуації, пише sport.ua.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі ()