Уболівальники зірвали матч чемпіонату Швейцарії й відібрали форму у гравців

14.05.2019 12:14 Valeriy Ruchka 1997 0

Матч чемпіонату Швейцарії, в якому Люцерн приймав Грассгоппер, був зупинений через дії фанатів гостей.

У другому таймі господарі перегравали "коників" з рахунком 4:0, що стало останньою краплею для їх уболівальників. Вони зібралися біля огорож, що відокремлюють поле від трибун, і почали погрожувати вибігти на газон.

Гравці і представники клубу намагалися вгамувати бунтівників, а ті почали вимагати у них джерсі і шорти, оскільки вирішили, що вони недостойні носити їх. Ряд футболістів погодилися зробити це.

Суддя змушений був перервати поєдинок, а потім і зовсім достроково завершив його. Тепер вердикт винесе дисциплінарна комісія.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua