Санітра оцінив готовність збірної України на етап Кубка світу | Біатлон | Champion.com.ua

Санітра оцінив готовність збірної України на етап Кубка світу

04.03.2021 12:31 2592 0
Юрай Санітра прокоментував готовність збірної України
Санітра оцінив готовність збірної України на етап Кубка світу

Джерело - suspilne.media.

Головний тренер збірної України Юрай Санітра вказав на стан команди перед стартом етапу Кубка світу у Чехії.

Про це розповів сам наставник.

""Усім потрібно було відпочити після чемпіонату світу. Світова першість відібрала в нас дуже багато фізичних та психологічних сил, тому після цього старту спортсмени мали полегшену програму – закатувалися. Дехто, як Артем Прима і Дмитро Підручний побули вдома, відпочили трохи з родиною. Усі інші були на тижневому зборі в Німеччині. Вони зробили легку роботу, там були хороші погодні умови. Я думаю, що після переїзду з Поклюки ми добре відновилися та готові виступати на Кубку світу в Чехії.

Після чемпіонату світу всі мали змогу зрозуміти, що спортсмени були в хорошому фізичному стані. Тому хочемо використати це і на Кубку світу, щоб достойно завершити цей сезон. Погода тут ненайкраща – вже практично весна, траса дуже сильно розбита, тому будуть ще вносити певні корективи. Нас чекатиме дуже серйозна фізична робота у цих стартах.

Актуально: Кубок світу: Де дивитися онлайн жіночу естафету у Чехії

Я не бачу сенсу змінювати склад наприкінці сезону. Хочу дати можливість пробігти спортсменам, які пройшли з нами чемпіонат світу в ролі запасних – Валентині Семеренко та Артемові Тищенку. Тож я думаю, що цей склад оптимальний для того, щоб ми могли добре пробігти заключні етапи Кубка світу в цьому сезоні", - розповів Санітра.

Раніше, Семеренко не потрапила до складу збірної України на естафету етапу Кубку світу.

Коментарі ()