Хроніка і онлайн жіночого спринту в Пхенчхані. ФОТО

10.02.2018 14:39 4828 0

Українські біатлоністки невдало розпочали Олімпіаду.

Найкраща з українок у спринті на 7,5 км Віта Семернко, зробивши один промах на стійці, посіла лише 14 місце.

Вкрай невдалою виявилася гонка для інших українок.

Валентина Семеренко з трьома промахами - 42-а. Анастасія Меркушина також з трьома хибами посіла 52 місце.

Ірина Варвинець, "застрелившись" на стійці, посіла 73 місце

Чемпіонкою Пхенчхана стала прогнозовано Лаура Дальмайєр з Німеччини.

Другою на фініш прийшла норвежка Марте Олсбю, програвши німкені 24,2 секунди.

Бронзову нагороду виборола чешка Вероніка Віткова, програвши другому місцю менше 2-х секунд.

73. Ирина Варвинець (1+4) +3:41.9

10-го лютого жіноча збірна України з біатлону розпочне свої виступи на ОІ-2018 в Пхенчхані.

О 13:15 за київським часом розпочнеться спринтерська гонка у жінок, в якій нашу країну будуть представляти Анастасія Меркушина (7), Валентина Семеренко (26), Віта Семеренко (33) та Ірина Варвинець (42).

Раніше повідомлялося, де можна подивитися відео онлайн-трансляцію цієї гонки.

А для своїх читачів Чемпіон підготував текстовий онлайн спринту, який розпочнеться о 13:00.

Добрий день, друзі!

Гонка розпочнеться за 15 хвилин

Нагадаємо, що першою з українок старт візьме наша молода зірочка - Анастасія Меркушина. Її стартовий номер - 7

Зараз на біатлонній трасі Пхенчхана важкі погодні умови. Температура повітря - 9, температура снігу - 6 та сильний поривистий вітер, біля 11 м/с

- 77 з 87 біатлоністок вже фінішували. У фінішному протоколі без змін

- Досить несподівано у боротьбу за медалі втрутилася швейцарка Кадуріш. На позначці 6,1 км вона йде 4-ю!

- Але не вистачає сил у швейцарки на останній відрізок. На наступній позначці вона лише 5-а!