ЧС-2017 з біатлону. У спринтерській гонці Меркушина фінішувала 10-ю, перемогла Коукалова

10.02.2017 15:00 6090 0

Чемпіон продовжує висвітлювати Чемпіонат світу 2017 року з біатлону в австрійському Гохфільцені. У п'ятницю, 10 лютого, ми пропонуємо Вашій увазі текстовий онлайн-коментар спринтерської гонки у жінок.

У цій гонці Україну представлять 4 спортсменки: Юлія Джима (15-й стартовий номер), Анастасія Меркушина (23-й), Олена Підгрушна (53-й), Валя Семеренко (63-й).

Нагадаємо, напередодні у змішаній естафеті Україна фінішувала 5-ою.

Але найголовніші події почали відбуватися на церемонії нагородження, де спочатку росіяни Шипулін і Логінов не стали тиснути руку Фуркаду, а згодом Мартен пішов з церемонії. Така поведінка цих біатлоністів призвела до скандалу, який, цілком імовірно, продовжиться у суботу, коли на спринт вийдуть чоловіки.

15:40 - Доброго дня, шановні читачі Чемпіона! За кілька хвилин розпочнеться спринтерська гонка у жінок
15:47 - Поїхали! Першою на старт вийшла Марі Дорен-Абер (Франція)
15:47 - Анастасія Кульзміна (Словаччина) пішла на трасу під другим номером, далі американка Сьюзан Данклі
15:48 - Одна з фаворитів гонки фінка Кайса Мякяряйнен також вийшла на трасу, під 4-м номером, Галіна Вішневская під 5-м номером
15:49 - Ще одна фаворитка гонки - італійська біатлоністка Доротея Вірер вийшла на трасу
15:50 - Так, ну про всіх говорити не буду, хто виходить на старт. Тільки українок чекаємо, і звертаємо увагу на фавориток
15:50 - До речі, ось зараз незначна когорта спортсменок, а під 15-м номером вийде українка Юлія Джима
15:52 - Дорен-Абер вже наближається до першого вогневого рубежу
15:53 - Один промах на лежці у француженки, піде вона на коло штрафу. Чекаємо стрільбу Мякяряйнен та Кузьміни
15:55 - Два промахи у Кайси Мякяряйнен, але всі ми знаємо про її швидкість
15:56 - Вірер також 2 промахи, чисто тільки Кузьміна відстрілялася, яка зараз везе 30 секунд Марі Дорен-Абер
15:56 - Джима розпочала у поміркованому темпі, 12- те місце 1,1 км з 15 спортсменів, які вже стартували
15:58 - Меркушина вийшла на трасу, тримаємо кулаки за нашу спортсменку
15:59 - Марі Лауканен (Фінляндія) на лежці - одна з кращих снайперів піде на три кола штрафу, отакої
16:00 - Селіна Гаспарін (Швейцарія) також промах і коло штрафу, багато промахів сьогодні
16:00 - Джима! Один промах у Юлії, однак сьогодні багато хто маже
16:01 - Продовжує лідирувати Кузьміна, яка чисто стріляла вже на двух рубежах. Друга з відставанням у 15 секунд Шевальє
16:02 - Мякяряйнен стріляє на нуль (стійка) залишається третьою фінська "ракета"
16:03 - Ніколайсен 9-ю стала після лежки, на нуль норвежка відстрілялася
16:04 - Меркушина! На нуль стріляє. На 9-те місце після лежки виходить Анастасія!
16:07 - Домрачева (Білорусь) другий результат показує після позначки 1,1 км! Непогано
16:07 - Джима - ще один промах. Тим часом Кузьміна та Абер вже фінішували. Виперидила Абер Кузьміну на 1 секунду всього
16:08 - Шевальє 10 секунд виграє у Кузьміної поки. Абер, Кузьміна, Мякяряйнен і Данклі - поки так виглядають перші спортсменки, які фінішували
16:10 - Вірер випередила Данклі, наразі 4-та сходинка у італійки. Джима - 12-й результат і 50 секунд відставання від Шевальє
16:12 - Меркушина ! На нуль стріляє стійку. 4-та поточна сходинка! 23 секунди програє Шевальє, яка є лідером наразі!
16:13 - Джима за рахунок швидкості 8-ю поки йде, чекаємо на поточний результат
16:15 - Шевальє фінішувала, наразі захопила лідерство француженка, її співвітчизниця Дорен-Абер поки 2-га, Джима 7-ю прийшла
16:17 - Селія Амотьє чисто відпрацювала лежку, йде сьогодні гонка у французів
16:17 - Домрачева після чистої лежки, на жаль, на стійці заробила 3 кола штрафу
16:18 - Меркушина 5-ю наразі фінішує! Непоганий результат для Насті! Два "нулі", але б швидкості більше:)
16:19 - Підгрушна з двома промахами на лежці розпочала, на жаль...Поки кращою серед українок є Меркушина
16:21 - 39-й результат у Підгрушної після 1-го вогневого рубежа
16:21 - Акімова (Росія), яка була 3-ю після лежки, таки заробила в пасив 1 промах на стійці і втратила шанси на п'єдестал пошани
16:23 - Гузік (Польща) та Гінц (Німеччина) по "нулю" на лежці, непогані результати. А ми чекаємо Семеренко
16:23 - Гільдебранд (Німеччина) з одним промахом на лежці, коло штрафу для німкені
16:24 - Амоньє на стійці один промах. Семеренко на лежці один раз також промазала. Отже, тільки Меркушина чисто відстрілялася серед українок
16:25 - Ще одна фаворитка гонки Лаура Дальмайєр (Німеччина) - чисто працює на лежці і буде зараз серед лідерів після першого вогневого рубежа
16:27 - Шевальє так і залишається 1-ю. Підргрушна у свою чергу на стійці працює на "нуль"
16:28 - Акімова 9-ю фінішує (поточна позиція), ще одна росіянка Услугіна 8-ма. Меркушина поки залишається 5-ю, Джима 8-ю
16:29 - Хінз і на стійці працює на нуль. Класну гонку проводить німецька біатлоністка, яка стала золотою призеркою змішаної естафети
16:30 - Амоньє (Франція) випередила Меркушину на кілька секунд, яка тепер займає 6-те поточне місце
16:31 - Дальмайєр і на стійці точно! 10 секунд везе Шевальє німкеня після 2-го вогневого. Семеренко - два промахи на стійці, на жаль. Високий результат Валі не світить
16:34 - Коукалова вийшла на старт, Семеренко поки лише 50-я у фінішному протоколі
16:37 - Гільдебранд за межами топ-10, Дальмайєр фінішувала і наразі першою є Лаура
16:38 - Підгрушна лише 28-ю фінішує, Вітоцци (Італія) 2 десятих програла Шевальє і наразі поки 3-тя італійка
16:40 - Коукалова (Чехія) точно стріляє на лежці, наразі саме чеська біатлоністка після першого рубежа стає лідером
16:42 - Старих (Росія) відпрацювала лежку на нуль, і наразі в топ-10 після першого вогневого ця біатлоністка
16:43 - Поточні результати українок - Меркушина - 9-те місце, Джима - 19, Підгрушна - 28, Семеренко - 61
16:47 - Коукалова на стійці: Чисто стріляє чешка і зараз буде лідером цієї гонки!
16:48 - Старих (Росія) хибить на стійці і втрачає шанси на топ-10
16:51 - У нас залишається боротьба за золото та срібло. Коукалова проти Дальмайєр!
16:53 - Коукалова таки вирвала перемогу! Програла 6 сек на фініші. У підсумку також 2 нулі і 4 секунди виграла чешка у Дальмайєр, яка стає другою
16:58 - Отже, перемогу здобула Габріела Коукалова (Чехія), Лаура Дальмайєр (Німеччина) стала другою, француженка Анаїс Шевальє - 3-тя
16:59 - Щодо українок - кращий результат у Анастасії Меркушиної - 10-та сходинка, Юлія Джима - 22-а, Олена Підгрушна - 34-а, Валя Семеренко - лише 80-та.