Меркушина виграла спринт на етапі Кубку IBU у Ріднау з півхвилинною перевагою

10.12.2016 12:23 2610 0

Усі світлини biathlon.com.ua

Анастасія Меркушина здобула другу для себе перемогу на етапі Кубку IBU в Ріднау, вигравши і спринтерську гонку, після одиночного міксту в парі з Артемом Тіщенком.

Причому вона мала 35 секунд переваги на фініші перед найближчою суперницею, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

Настя, розлючена на себе за невдачі у Кубку світу, у суботу, 10 грудня, була нестримною: найкращий хід на трасі (на 13 секунд швидше другого місця), ідеальна точність і швидкість стрільби (всього 0,2 секунди відставання від найкращого результату за часом перебування на рубежах).

Усе це вилилося у блискучу перемогу з унікальними шансами на успіх у гонці переслідування.

Друге місце у гонці дісталося традиційній суперниці Насті, ще починаючи зі змагань дівчат, - Ульяні Кайшевій, а бронзу завоювала німкеня Каролін Горхлер. Усі три призери обійшлися без штрафних кіл.

Крім Меркушиної, кубкові очки набрали також Марія Кручова та Юлія Бригинець з 31-м і 34-м результатом відповідно. А Яна Пустовалова з одним промахом не без зусиль пробилась у гонку переслідування.

Перевага у 35 секунд над другим місцем - це третій результат в історії українського біатлону. Більшу перевагу у двох гонках мала тільки Олена Зубрилова у далекому 2000-му році.

У заліку Кубку IBU Меркушина займає на момент написання 13-те місце. А можлива перемога у гонці переслідування може підняти українку навіть у п'ятірку.