Кубок світу. У мас-старті перемогу здобув Лессер, Підручний лише 26-й

16.01.2016 17:52 793 0

У Рупольдингу завершився чоловічий мас-старт, в якому перемогу сенсаційно здобув Ерік Лессер.

На жаль, єдиний представник України у цій гонці Дмитро Підручний за нагороди поборотися не зумів.

Українець, який отримав 19-й стартовий номер, розпочав гонку доволі вдало. Вже після першого вогневого рубежу Дмитро с 19-го місця піднявся на 13-те.

До другого вогневого рубежу наш біатлоніст очолював групу переслідування. На жаль, на другій лежці у Підручного знову виникли проблеми, один промах і українець відкотися на 18-ту позицію.

Неточна стрільба переслідувала українця і на "стійці", як результат - ще три промахи в пасиві і лише 26-те місце на фініші.

Перемогу у гонці сенсаційно здобув німець Ерік Лессер, який стартував 30-м! Лессер став єдиним спортсменом, якому вдалося відстрілятися на "нуль", це і дозволило йому здобути таку важливу перемогу.

Кульмінація припала на останній вогневий рубіж, коли лідируючий фактично весь час Мартер Фуркад та росіянин Євгєній Гаранічев допустили по одному промаху. Лессер, який до того йшов 3-м, цим подарунком скористався та вирвався на перше місце.

Німецький спортсмен довів справу до перемоги, не зміг наздогнати його і сам Мартен Фуркад, якому лише вдалося скоротити відставання з 12 секунд до 10...

Третім фінішував росіянин Євгєній Гаранічев, який навіть зміг нав'язати боротьбу Фуркаду, однак ближче до фінішу титуловинй француз на класі обійшов менш іменитого суперника.