Кубок Світу. В індивідуальній гонці Кільчицький потрапив у ТОП-20, переміг Фуркад

13.01.2016 17:04 634 0

У Рупольдингу завершилася чоловіча індивідуальна гонка, в якій українці не змогли поборотися за нагороди.

Кращим серед українців виявився Віталій Кільчицький, який зробив по одному неточному пострілу на другому і четвертому колах і фінішував у підсумку 19-м.

Непоганий для себе результат показав Олександр Жирний, який з одним промахом зміг фінішувати 26-м і набрати таким чином кубкові бали.

Гірші справи виявилися у Дмитра Підручного та Сергія Семенова.

Обидва не змогли набрати кубкових очок, фінішувавши лише 43-м та 59-м відповідно.

Семенова показав досить високу швидкість, але знову українця підвела стрільба - чотири промахи.

Володимир Сємаков, який мав стартувати під 102-м номером через невідомі причини на старт не вийшов.

Перемогу здобув лідер загального заліку француз Мартен Фуркад, другим фінішував австрієць Сімон Едер, а замкнув п'єдестал пошани російський біатлоніст Антон Шипулін.