Кубок Світу. Віта Семеренко 8-а у гонці переслідування, перемогла Кузьміна

22.03.2014 15:20 587 0

Cловацька біатлоністка Анастасія Кузьміна здобула перемогу у гонці переслідування на 9-му, останньому, етапі Кубку світу з біатлону, який приймає норвезький Холменколлен.

Другою фініш перетнула норвежка Тура Бергер, а замкнула трійку призерів росіянка Ольга Вілухіна, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

Грандіозну гонку провела і українка Віта Семеренко. Стартувавши 34-ю, Віта допустила всього один промах на вогневих рубежах і за рахунок фінішного ривка зайняла восьме місце.

Таким чином, наша біатлоністка стала автором найбільш вражаючого прогресу у гонці разом з Марі Дорен Абер - француженка і стартувала, і фінішувала на одну позицію попереду Семеренко.

Інші наші біатлоністки дещо втратили місця в порівнянні зі спринтом.

Валя Семеренко в середині гонки піднялася в десятку найсильніших , але невдачі на стійці відкинули її на 22-е місце у фінішному протоколі.

Наталія Бурдига допускала помилки на кожному вогневому рубежі, і в підсумку зуміла набрати лише один бал в загальний залік.

Ну і зовсім не вийшла гонка у Марії Панфілової: всього п'ять закритих мішеней з 20-ти і після кращого результату в сезоні - останнє місце серед фінішуваших у персьюті спортсменок.